Mon 02/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Amherst, AMRST Reg Middle School 6:00p 6:50p  >8U > Mite Red Dry Land Practices Mite White All Mites will be on one side  ML 
6:00p 6:50p  >10U > Squirt Blue Dry Land Practices  bring sneakers, Hockey Gloves, and Hockey Stick  ML 
7:00p 7:50p  >10U > Squirt Red Dry Land Practices Peewee Maroon bring sneakers, Hockey Gloves, and Hockey Stick  ML 
8:00p 9:00p  >14U> Bantam White Dry Land Practices Peewee Blue bring sneakers, Hockey Gloves, and Hockey Stick  ML 
 Tue 02/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Mullins Center Practice 8:30p 9:50p  >14U> Bantam Red Practice    ML 
8:30p 9:30p  >14U> Bantam White Practice    ML 
 Wed 02/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Holyoke, Fitzpatrick 6:00p 6:50p  >10U > Squirt Red Practice Squirt Blue   ML 
7:00p 7:50p  >12U > Peewee Maroon Practice Peewee Blue   ML 
8:00p 8:50p  >12U > Peewee Red Practice Peewee White   ML 
 Thu 02/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Mullins Center Practice 7:00p 7:50p  >8U > Mite Red Practice Mite White   ML 
7:00p 7:50p  >Girls Division> Girls In-House Practice    ML 
8:00p 9:20p  >12U > Peewee Red Practice    ML 
8:00p 9:00p  >12U > Peewee White Practice    ML 
 Fri 02/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Amherst , Mullins Main Arena 4:00p 5:00p  >12U > Peewee Blue Ind. Game Keene   ML 
 Sat 02/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Mullins Center 7:20a 8:20a  >12U > Peewee Blue Game Nonotuck    
Mullins Center Practice 1:00p 2:20p  >In House> Learn To Skate Learn To Skate    ML 
2:30p 3:50p  >In House> Learn To Play Learn to Play Girls In-House   ML 
Amherst, Orr Rink 8:00a 9:20a  >14U> Bantam Red Game FCHA   SL 
Smead Arena 8:10a 9:10a  >10U > Ludlow Game Squirt Blue   RM 
Stoneham, Stoneham Arena 6:40p 8:00p  >14U> Bantam Red State Tournament Newton   ML 
West Springfield, Olympia Rink 1 8:20a 9:20a  >12U > Peewee White Game Holy Name White   RR 
West Springfield, Olympia-Rink 2 9:20a 10:40a  >14U> WTM Game Bantam White   MS 
Amelia Park 7:00a 8:00a  >10U > Squirt Red Game Westfield    
 Sun 02/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Mullins Center 7:00a 8:00a  >8U > Mite Red Game Nonotuck   TM 
7:00a 8:00a  >8U > Mite White Game Holy Name DuBois    TM 
8:10a 9:10a  >10U > Squirt Blue Game FCHA   DS 
9:20a 10:20a  >12U > Peewee White Game Holy Name    RR 
Brattleboro , Nelson W. 4:15p 5:15p  >Girls Division> Girls 12U Red Ind. Game Brattleboro   ML 
Lossone Rink 10:20a 11:40a  >14U> Nonotuck Game Bantam White    
Holyoke, Holyoke, Fitzpatrick 3:00p 4:00p  >Girls Division> Girls 10U White CGHL Simsbury Girls U10/U12    
West Springfield, Olympia-Rink 1 8:10a 9:10a  >12U > WTM Game Peewee Maroon   PP 
9:20a 10:20a  >12U > Holy Name Game Peewee Blue    
West Springfield, Olympia-Rink 3 7:30a 8:30a  >12U > Pioneer Valley Game Peewee Red   KC 
8:40a 9:40a  >In House> Novice White Game Ludlow Black   TM 
12:10p 1:10p  >In House> Ludlow Maroon Game Novice Red   TM 
Amelia Park 8:20a 9:40a  >14U> Westfield Game Bantam Red   CF